19.10.2024 08:53
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після невиразного відбору, атаку почав Лукман Аруна
5’ Донни ван де Бек вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
12’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
17’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Петер Шмейхель вміло забирає м'яч!
24’ Деукалайон Ксенакис фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
25’ Лисандро Мартинес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
28’ Який незграбний пас віддав Сергей Родионов і м'ячем заволодів суперник!
33’ Лисандро Мартинес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
37’ Тим ван Реммерсваал на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
40’ Після образи суперника Лисандро Мартинес нахабно штовхає його!
42’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Фил Невилл забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
45’ Боротьба за м'яч у повітрі і Лукман Аруна буквально лягає на спину опонента!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
49’ М'ячем заволодів Деукалайон Ксенакис, але несподівано тут же його втратив!
53’ Лисандро Мартинес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
55’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
57’ Тим ван Реммерсваал проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
65’ Після легкого удару гравцем Фил Невилл по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
67’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
72’ Після прострільного удару по воротах Фил Невилл рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
73’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Синдзи Кагава
82’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
89’ Даниэль Шваб зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
92’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Деукалайон Ксенакис