18.10.2024 23:19
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
3’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
3’ Після легкого удару гравцем Мигель Бельман по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
4’ Після жахливої помилки захисника Минори Мацуока без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
9’ Який незграбний пас віддав Сергей Родионов і м'ячем заволодів суперник!
17’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Криштиан Пайва Паулета не зміг потрапити по воротах!
26’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Родионов своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
34’ М'ячем заволодів Мигель Бельман, але несподівано тут же його втратив!
36’ Минори Мацуока відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Інгулець 1099
43’ Леннерт Нильсен вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
47’ Факундо Кейрос на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
56’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Филиппе Андраде Ферраз і непогано виносить його в центр поля
65’ Команда Quva FC 1492 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
68’ Микаэль Агацци легко перехоплює м'яч
74’ Гравець Раимофф набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
81’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
88’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Минори Мацуока віддав пас в нікуди!
90’ Після легкого удару гравцем Дандай Сатпаев по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!