18.10.2024 20:28
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1752 розіграли м'яч із центру поля
5’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
14’ Екатерина Севастьянова не зміг віддати пас! Явний брак техніки
18’ Яка передача і Екатерина Севастьянова пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
19’ При виконанні кутового удару Филипе Феррейра несподівано та красиво забиває ГОЛ!
21’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Тим ван Реммерсваал
28’ Павел Погребняк спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
33’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
34’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Родриго Гало забиває приголомшливий м'яч у ворота!
35’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Карлос Клерк
41’ Після проходження флангом Екатерина Севастьянова віддав точну передачу на протилежний фланг
46’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Витиньо
52’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Раимофф і непогано виносить його в центр поля
58’ Сергей Родионов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
68’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
73’ Карлос Клерк проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
76’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Алехандро Леал
84’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сергей Родионов
88’ Знаменитий гравець Габриэл Магальяэс вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
89’ Жахливий та неточний пас віддав Арсен Захарян своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
90’ М'ячем у голову отримує Родриго Гало. Сподіваємось все обійдеться...