15.10.2024 21:47
Фк Тутаев Arena
1’ Футболісти команди Фк Тутаев 845 розіграли м'яч із центру поля
5’ Суддя призначає пенальті. Тедди Локк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
8’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Левент Кишш
13’ Левент Кишш красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1493
16’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
23’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сергей Родионов не зміг потрапити по воротах!
33’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Блэгоджа Симич
38’ Леонард Баумхауэр фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
44’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
48’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
53’ Суддя призначає пенальті. Гонсалу Рамуш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
53’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
57’ Дэннис Ячин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
63’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
70’ Відібравши м'яч, Раймон Боден віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
74’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Левент Кишш
76’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності
82’ Сергей Родионов красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1493
83’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
91’ М'ячем заволодів Илья Цымбаларь, але несподівано тут же його втратив!