15.10.2024 10:18
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1848 розпочала з центру поля
7’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис і непогано виносить його в центр поля
12’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Раимофф віддав пас в нікуди!
19’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
19’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мехмет Шолль легко вганяє м'яч у сітку воріт!
24’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Мехмет Шолль забиває приголомшливий м'яч у ворота!
26’ Томас Метцнер витягає дуже складний удар
28’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Тим ван Реммерсваал
38’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
48’ Томас Метцнер головою відбиває м'яч
54’ У грубому підкаті Юлиан Вайгль зносить суперника з ніг!
56’ Після легкого удару гравцем Даниэль Шваб по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
64’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Рани Хедира
69’ Рани Хедира від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
78’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Рани Хедира зробив гарний підкат
82’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Раимофф
89’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді