15.10.2024 06:56
10’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Сандро Рамирес
17’ М'яч за межами поля, вкидає Норайо Кита
22’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
25’ Пауло Ванчопе у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
35’ Алексей Бахарев неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
42’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
42’ Після прострільного удару по воротах Владимир Костевич рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лукман Аруна чітко вкинув м'яч у гру
50’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
53’ Владислава Крачок відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FcKharkiv 1495
58’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Самир
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Владимир Костевич легко вганяє м'яч у сітку воріт!
66’ Жахливий та неточний пас віддав Раимофф своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
70’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Пак Чи Сон
73’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
81’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Пауло Ванчопе
86’ Небезпечний штрафний удар і Пауло Ванчопе легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
88’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!