14.10.2024 23:35
11’ Антони Рамальетс витягає дуже складний удар
15’ Знаменитий гравець Халид Булахруз вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
19’ М'ячем заволодів Игорь Костюк, але несподівано тут же його втратив!
20’ Після легкого удару гравцем Ян Морговский по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
22’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Денис Руденко
28’ Сергей Политыло проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
29’ Леннерт Нильсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
31’ У грубому підкаті Владимир Лысенко зносить суперника з ніг!
35’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
38’ Після легкого удару гравцем Дмитрий Лепа по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
39’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Денис Руденко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
40’ І знову Леннерт Нильсен віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
40’ Гравець команди Rangers FC 1892 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Павел Ореховский отримує попередження
49’ Тим ван Реммерсваал подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
59’ Лукман Аруна на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
63’ Боротьба за м'яч у повітрі і Артур Карноза буквально лягає на спину опонента!
72’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Леннерт Нильсен
81’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сандро Рамирес
90’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Игорь Костюк