14.10.2024 12:57
4’ Команда металл ярославскиЙ 1352 спокійно контролює м'яч у середині поля
6’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
7’ Небезпечний штрафний удар і Бруно Араухо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
7’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Бруно Араухо прикривається руками, медики вже поспішають...
8’ Вдало віддав пас Ксения Коваленко своєму гравцю!
9’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
16’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
18’ Боротьба за м'яч у повітрі і Дэннис Ячин буквально лягає на спину опонента!
27’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
27’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
34’ Після легкого удару гравцем Дмитрий Лягин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
35’ Небезпечний штрафний удар і Бруно Араухо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
37’ Дмитрий Лягин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
45’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гонсалу Рамуш
49’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
50’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
53’ Відібравши м'яч, Юрген Альтхаус віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
55’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Филипе Феррейра забиває приголомшливий м'яч у ворота!
57’ Гравець Саки Кумагаи набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дэннис Ячин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
61’ Вправно перехоплює м'яч Олли Уоткинс
63’ Саки Кумагаи прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
71’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Левент Кишш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
72’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Саки Кумагаи...
74’ М'яч за межами поля, вкидає Юрген Альтхаус
78’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Филипе Феррейра прикривається руками, медики вже поспішають...
82’ І знову Джайсон Розати віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
85’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
88’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля