13.10.2024 21:58
АНД Спорт Arena
1’ Футболісти команди АНД Спорт 828 розіграли м'яч із центру поля
4’ Асита Карпантье у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
9’ Жахливий та неточний пас віддав Асита Карпантье своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
16’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Иошикэзу Мидзуки зробив гарний підкат
24’ І з м'ячем Раимунд Ржевуский після ідеального підкату
33’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гонсалу Рамуш
40’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
43’ Педро Уго Аморим неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
50’ Филиппо Симоне легко перехоплює м'яч
58’ М'ячем заволодів Раимунд Ржевуский, але несподівано тут же його втратив!
60’ Дэннис Ячин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
68’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
72’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
73’ Стейси Брюстер втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
76’ У грубому підкаті Харон Каподистрия зносить суперника з ніг!
82’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
83’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Бруно Араухо забиває ГОЛ!
89’ І знову Педро Уго Аморим віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!