13.10.2024 21:50
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
11’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сандро Рамирес віддав пас в нікуди!
19’ Игорь Костюк вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
29’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Илья Цымбаларь чітко вкинув м'яч у гру
38’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
44’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Даниэль Шваб віддав пас в нікуди!
52’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сергей Политыло забиває приголомшливий м'яч у ворота!
53’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
53’ Гравець Владимир Шаран набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
56’ Денис Руденко віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Rangers FC 1892
59’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Дмитрий Лепа
60’ Після жахливої помилки захисника Деукалайон Ксенакис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
63’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тим ван Реммерсваал забиває приголомшливий м'яч у ворота!
65’ Раимофф прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
69’ Тим ван Реммерсваал добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
74’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
78’ Сильний удар по воротах, але Артур Рудько у стрибку легко відбив цей м'яч!
84’ Після проходження флангом Илья Цымбаларь віддав точну передачу на протилежний фланг
86’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
89’ У грубому підкаті Денис Руденко зносить суперника з ніг!