13.10.2024 18:24
2’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Раимофф забиває ГОЛ!
4’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
14’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гонсалу Рамуш
19’ Вдало віддав пас Карлос Клерк своєму гравцю!
24’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
34’ Після образи суперника Лукман Аруна нахабно штовхає його!
38’ Після легкого удару гравцем Александр Головко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
40’ Яка передача і Дмитрий Лягин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
44’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
51’ Команда металл ярославскиЙ 1354 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
60’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
62’ Раимофф подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
64’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
69’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
72’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
81’ Мда... Джайсон Розати... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
85’ Ксения Коваленко фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
88’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Карлос Клерк забиває ГОЛ!