13.10.2024 09:11
Сталинград Arena
1’ Команда Сталинград 1897 розпочала з центру поля
10’ Жилберту Силва вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
18’ Відмінну передачу віддав Бруно Араухо, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
22’ Дэннис Ячин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
26’ Після легкого удару гравцем Бруно Араухо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
29’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Жилберту Силва чітко вкинув м'яч у гру
32’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
38’ Дэннис Ячин порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
45’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сергей Семак
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
49’ Жахливий та неточний пас віддав Жилберту Силва своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
52’ Гравець віддає наскрізний пас і Жилберту Силва у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
57’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
62’ Педро Уго Аморим відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
62’ Який незграбний пас віддав Педро Уго Аморим і м'ячем заволодів суперник!
67’ Відібравши м'яч, Пров Зямкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
73’ Знову м'яч забирає Куинн
76’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Виктор Ворошилов зробив гарний підкат
82’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
83’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
87’ Сергей Семак віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Сталинград 1897! Видно злагодженість у діях!