13.10.2024 09:03
6’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Йхон Кордоба
11’ Дэннис Ячин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
15’ Дааа... Йхон Кордоба не зміг прийняти пас від свого партнера...
21’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Никола Влашич
25’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
26’ Після жахливої помилки захисника Педро Уго Аморим без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
34’ Шикарний аут та м'яч вкине Бруно Араухо
42’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Михаил Игнатов не зміг потрапити по воротах!
44’ Боротьба за м'яч у повітрі і Никола Влашич буквально лягає на спину опонента!
49’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Левент Кишш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
49’ Шикарний аут та м'яч вкине Гонсалу Рамуш
51’ Гравець віддає наскрізний пас і Антон Зиньковский у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
59’ Пров Зямкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
66’ Стипе Плетикоса головою відбиває м'яч
74’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
84’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Педро Уго Аморим
86’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Йхон Кордоба чітко вкинув м'яч у гру