12.10.2024 23:50
ВЕРДЕР Arena
1’ Футболісти команди ВЕРДЕР 1848 розіграли м'яч із центру поля
4’ Маттиас Гинтер втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
9’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
10’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мехмет Шолль забиває ГОЛ!
14’ Йенс Леманн фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
16’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
25’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Раимофф правильно віддати пас на партнера!
35’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
41’ Мехмет Шолль не зміг віддати пас! Явний брак техніки
43’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Йенс Леманн віддав пас в нікуди!
48’ Дааа... Тим ван Реммерсваал не зміг прийняти пас від свого партнера...
55’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис і непогано виносить його в центр поля
58’ У грубому підкаті Оливер Кирх зносить суперника з ніг!
59’ Тим ван Реммерсваал відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
65’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Юлиан Вайгль
68’ Гравець віддає наскрізний пас і Юлиан Вайгль у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
73’ Леннерт Нильсен на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
75’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мехмет Шолль забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
75’ Рани Хедира фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
77’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
84’ Який незграбний пас віддав Даниэль Шваб і м'ячем заволодів суперник!
91’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Оливер Кирх віддав пас в нікуди!