12.10.2024 23:42
7’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
9’ Леннерт Нильсен віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
13’ Знову м'яч забирає Илияс Мамин
23’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Слэволджуб Милутинович не зміг потрапити по воротах!
25’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тим ван Реммерсваал отримує попередження
26’ Шикарний аут та м'яч вкине Карлос Клерк
27’ Деукалайон Ксенакис проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
28’ Лукман Аруна зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
32’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
34’ Илияс Мамин порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
36’ Тим ван Реммерсваал неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
40’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Рэдмило Секулич
42’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
44’ Тим ван Реммерсваал фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
46’ Після жахливої помилки захисника Авксентий Пятаев без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ У грубому підкаті Сандро Рамирес зносить суперника з ніг!
60’ М'ячем заволодів Сандро Рамирес, але несподівано тут же його втратив!
66’ Иоан Тимощук красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди ДИНАМО ФК 838
67’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
69’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
73’ Лукман Аруна порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
79’ Сандро Рамирес практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
83’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Раимофф
87’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!