12.10.2024 23:34
Dybovo Arena
1’ Команда Dybovo 806 розпочала з центру поля
6’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Деукалайон Ксенакис
15’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
17’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
23’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лукман Аруна забиває ГОЛ!
23’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сандро Рамирес
26’ Гравець віддає наскрізний пас і Тим ван Реммерсваал у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
30’ Команда Dybovo 806 спокійно контролює м'яч у середині поля
37’ При виконанні кутового удару Карлос Клерк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
38’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Лукман Аруна
43’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
45’ Вправно перехоплює м'яч Сандро Рамирес
46’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
53’ Леннерт Нильсен віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
61’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
68’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Раимофф
78’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Раимофф
83’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Dybovo 806
86’ Мэзээки Вада відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Dybovo 806
86’ Лукман Аруна добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч