12.10.2024 21:20
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
6’ Після легкого удару гравцем Флориан Нойхаус по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
10’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
12’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Йенс Леманн легко вганяє м'яч у сітку воріт!
16’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
19’ Ех, Гонсалу Рамуш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
21’ Жахливий та неточний пас віддав Левент Кишш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
29’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дэннис Ячин...
30’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Стейси Брюстер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
38’ Флориан Нойхаус неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
43’ Команда ВЕРДЕР 1848 спокійно контролює м'яч у середині поля
48’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
55’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
57’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Педро Уго Аморим
64’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
69’ Що ж робить гравець команди ВЕРДЕР 1848, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
79’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
86’ У грубому підкаті Дэннис Ячин зносить суперника з ніг!