12.10.2024 21:12
Перемога Arena
1’ Команда Перемога 837 розпочала з центру поля
3’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
10’ Счеосни Новак легко перехоплює м'яч
12’ Сулислав Голуховский вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
18’ Бруну Мендаш Хипайлито вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
25’ Сильний удар по воротах, але Счеосни Новак у стрибку легко відбив цей м'яч!
31’ Сулислав Голуховский від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
34’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Тим ван Реммерсваал
42’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
47’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Перемога 837
52’ Счеосни Новак легко перехоплює м'яч
57’ Счеосни Новак непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
63’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Деукалайон Ксенакис
65’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сандро Рамирес отримує попередження
69’ Гравець Бруно Араухо набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
72’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
78’ Кристоф Ленц зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
79’ Тим ван Реммерсваал віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
82’ Эрминио Ди Черчи віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
92’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!