12.10.2024 20:17
8’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Раимофф
17’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Деукалайон Ксенакис
22’ М'ячем заволодів Виктор Ворошилов, але несподівано тут же його втратив!
24’ Сильний та точний пас віддав Джордин Уитема і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
27’ Яка передача і Сесар Навас пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
34’ М'яч за межами поля, вкидає Илья Цимбалар
42’ І з м'ячем Блия Дехтяр після ідеального підкату
52’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Лукман Аруна
59’ У грубому підкаті Виктор Ворошилов зносить суперника з ніг!
61’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
62’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Раимофф
66’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сандро Рамирес
70’ Виктор Ворошилов віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Сталинград 1897
74’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Раимофф забиває ГОЛ!
77’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
79’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Виктор Ворошилов
89’ Відмінну передачу віддав Блия Дехтяр, мабуть один із найкращих гравців команди Сталинград 1897