12.10.2024 14:06
8’ І знову Карлос Клерк віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
13’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Раимофф
19’ Сильний удар по воротах, але Нтанда Жанне у стрибку легко відбив цей м'яч!
22’ Знову м'яч забирає Тим ван Реммерсваал
26’ Ех, Лукман Аруна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
27’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Джозиф Караджич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
30’ Нтанда Жанне легко перехоплює прострільну передачу
36’ Сандро Рамирес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
43’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Жан-Ноэль Жильбер правильно віддати пас на партнера!
52’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Деукалайон Ксенакис зробив гарний підкат
56’ При виконанні кутового удару Жан-Ноэль Жильбер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
56’ Нуну Данни Ларанхо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
59’ Команда Unterhaching 825 спокійно контролює м'яч у середині поля
63’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Деян Трифунович не зможе сам піти з поля
64’ Ратибор Морозов у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
74’ Ех, Деукалайон Ксенакис... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
78’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
87’ Раимофф вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
90’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Раимофф легко вганяє м'яч у сітку воріт!