12.10.2024 13:58
5’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
8’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Донни ван де Бек чітко вкинув м'яч у гру
14’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
15’ Після жахливої помилки захисника Патрис Эвра без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
19’ Гравець Фил Невилл набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
22’ Яка передача і Педро Уго Аморим пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
25’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
28’ Брайан Робсон у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
33’ Петер Шмейхель показує найвищу техніку воротарської майстерності
37’ Яка передача і Педро Уго Аморим пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
43’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Педро Уго Аморим правильно віддати пас на партнера!
47’ Гонсалу Рамуш неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
49’ Команда Манчестер 1667 спокійно контролює м'яч у середині поля
50’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Педро Уго Аморим забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
56’ Петер Шмейхель легко перехоплює прострільну передачу
64’ Відібравши м'яч, Димитр Бербатов віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
68’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Стейси Брюстер
71’ Петер Шмейхель витягає дуже складний удар
75’ Петер Шмейхель непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
84’ Петер Шмейхель легко перехоплює м'яч
86’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гонсалу Рамуш
88’ Небезпечний штрафний удар і Норайо Кита легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!