11.10.2024 02:49
Балтика Arena
1’ Футболісти команди Балтика 1425 розіграли м'яч із центру поля
9’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Балтика 1425 гра в середині поля
19’ Алессандро Дель Пьеро порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
21’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
29’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
30’ Олег Веретенников проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
35’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сандро Рамирес
41’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
47’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Онель Эрнандес
55’ М'яч за межами поля, вкидає Левент Кишш
58’ Вдало віддав пас Роберто Донадони своєму гравцю!
60’ Алессандро Дель Пьеро неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
60’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
63’ Педро Уго Аморим неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
65’ Після легкого удару гравцем Деннис Бергкамп по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
66’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
66’ М'ячем у голову отримує Марко Стоянович. Сподіваємось все обійдеться...
73’ Ну треба ж! Деннис Бергкамп віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
79’ Нуну Тавареш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Балтика 1425
80’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Онель Эрнандес
83’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Стейси Брюстер
90’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим