10.10.2024 23:18
7’ Після прострільного удару по воротах Лука Марроне рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
9’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Левент Кишш
9’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
13’ У грубому підкаті Франческо Тотти зносить суперника з ніг!
17’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Вероника Андрухив
22’ Жорсткий підкат та футболіст Яна Деркач падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
23’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Педро Уго Аморим
27’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Евген Середницький
33’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мохамед Симакан забиває ГОЛ!
35’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Франческо Тотти
39’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
41’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
46’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Яна Деркач
48’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
57’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
66’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Евген Середницький чітко вкинув м'яч у гру
71’ Небезпечний штрафний удар і Яна Деркач легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
72’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
73’ Бруно Араухо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
79’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франческо Тотти забиває приголомшливий м'яч у ворота!
79’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
84’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
93’ Жахливий та неточний пас віддав Дималдо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!