10.10.2024 23:01
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1668 розіграли м'яч із центру поля
3’ Донни ван де Бек спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
8’ При виконанні кутового удару Норайо Кита несподівано та красиво забиває ГОЛ!
13’ Після образи суперника Даррен Флетчер нахабно штовхає його!
15’ Що ж робить гравець команди Манчестер 1668, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
24’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
31’ Боротьба за м'яч у повітрі і Димитр Бербатов буквально лягає на спину опонента!
34’ Донни ван де Бек відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Манчестер 1668
36’ І знову Бруно Араухо віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
42’ Левент Кишш точно зіграв головою на партнера по команді!
43’ Патрис Эвра зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
49’ М'ячем заволодів Донни ван де Бек, але несподівано тут же його втратив!
57’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
60’ Відібравши м'яч, Левент Кишш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
67’ Левент Кишш у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
71’ Норайо Кита віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
76’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Фил Невилл забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
80’ Бруно Араухо проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
85’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Лисандро Мартинес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
90’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
90’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість