10.10.2024 14:41
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1754 розпочала з центру поля
8’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Малком
13’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Герман Паскин
17’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Малком
22’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
24’ Після жахливої помилки захисника Левент Кишш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
31’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Левент Кишш
36’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Малком
38’ Бруно Араухо подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
40’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Раимофф
44’ Після жахливої помилки захисника Роман Широков без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
47’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
49’ Гравець видалений важко ловить м'яч
54’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Роман Емельянов
60’ Відмінну передачу віддав Кевин Киган, мабуть один із найкращих гравців команди ТОРНАДО 1754
68’ М'ячем заволодів Кевин Киган, але несподівано тут же його втратив!
71’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Роман Емельянов
81’ Відібравши м'яч, Левент Кишш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
83’ Після жахливої помилки захисника Иошинори Кацура без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
90’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дэннис Ячин отримує попередження
90’ Стейси Брюстер спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!