09.10.2024 22:29
3’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Марк Гонсалес забиває ГОЛ!
3’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Родриго Бекао
12’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Марк Гонсалес...
16’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
24’ Зірвавши контратаку суперника, Жо Алвес перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
27’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
35’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Марк Гонсалес
44’ Вправно перехоплює м'яч Понтус Вернблум
46’ Знаменитий гравець Чидера Эджуке вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
49’ Гравець команди Stallion 1742 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Игорь Дивеев отримує попередження
49’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Жо Алвес чітко вкинув м'яч у гру
55’ Ех, Сандро Рамирес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
57’ Знаменитий гравець Чидера Эджуке вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
64’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
68’ Марк Гонсалес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
68’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
73’ Сильний та точний пас віддав Сандро Рамирес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
76’ Суддя призначає пенальті. Жо Алвес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
76’ Сильний удар по воротах, але Владислав Тороп у стрибку легко відбив цей м'яч!
84’ Раимофф вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
89’ Після образи суперника Леннерт Нильсен нахабно штовхає його!