08.10.2024 12:56
6’ Ну треба ж! Деукалайон Ксенакис віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
9’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
17’ І знову Адольфо Гайч віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
19’ Стивен Цубер вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
21’ Вдало віддав пас Лукман Аруна своєму гравцю!
23’ Яка передача і Антон Заболотный пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
26’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Лукман Аруна і непогано виносить його в центр поля
26’ При виконанні кутового удару Чидера Эджуке несподівано та красиво забиває ГОЛ!
32’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Адольфо Гайч віддав пас в нікуди!
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
40’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Кейсуке Хонда прикривається руками, медики вже поспішають...
41’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
46’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
47’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Стивен Цубер правильно віддати пас на партнера!
52’ Боротьба за м'яч у повітрі і Раимофф буквально лягає на спину опонента!
57’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
62’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
66’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Понтус Вернблум віддав пас в нікуди!
70’ Деукалайон Ксенакис вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
76’ І з м'ячем Деукалайон Ксенакис після ідеального підкату
78’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
81’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
85’ Після проходження флангом Стивен Цубер віддав точну передачу на протилежний фланг
85’ Небезпечний штрафний удар і Игорь Дивеев легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!