08.10.2024 03:44
Urbetevere Arena
1’ Команда Urbetevere 1800 розпочала з центру поля
7’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бруно Араухо правильно віддати пас на партнера!
10’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
17’ Відібравши м'яч, Роберто Гальярдини віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
27’ Педро Уго Аморим вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
31’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
39’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Энцо Мареска
46’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
53’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Педро Уго Аморим не зміг потрапити по воротах!
59’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
61’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
67’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
68’ Педро Уго Аморим відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
74’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
77’ При виконанні кутового удару Энцо Мареска несподівано та красиво забиває ГОЛ!
77’ Бруно Араухо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
78’ Яка передача і Алессандро Лукарелли пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
81’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!
86’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Педро Уго Аморим