08.10.2024 03:35
3’ Суддя призначає пенальті. Норайо Кита пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
5’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
7’ У грубому підкаті Эрик Кантона зносить суперника з ніг!
10’ Вдало віддав пас Павел Недвед своєму гравцю!
15’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Педро Уго Аморим легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
22’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
28’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Джанфранко Дзола
30’ Суддя призначає пенальті. Патрик Виейра пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
35’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
43’ Тьерри Анри проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
52’ Пров Зямкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
55’ Бруно Араухо вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
58’ Михаэль Баллак зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
65’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
71’ Після проходження флангом Левент Кишш віддав точну передачу на протилежний фланг
73’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лотар Маттеус забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
75’ Левент Кишш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
82’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
84’ Небезпечний штрафний удар і Норайо Кита легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
85’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
87’ Знову м'яч забирає Эрик Кантона