07.10.2024 15:07
7’ Халид Булахруз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
10’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
20’ Томайо Маэда на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
25’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
30’ Грегор Фалькенмайер віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди cordoba cf 927! Видно злагодженість у діях!
37’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
41’ Гравець команди cordoba cf 927 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Грегор Фалькенмайер отримує попередження
45’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Грегор Фалькенмайер
53’ Лукман Аруна віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
62’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
68’ Леннерт Нильсен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
78’ Боротьба за м'яч у повітрі і Леннерт Нильсен буквально лягає на спину опонента!
86’ М'ячем заволодів Раимофф, але несподівано тут же його втратив!
90’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!