07.10.2024 14:58
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1174 розіграли м'яч із центру поля
5’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Раимофф отримує попередження
9’ Вправно перехоплює м'яч Самир Насри
15’ Ну треба ж! Михаэль Баллак віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
17’ Раимофф фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
26’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
36’ Левент Кишш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
40’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тим ван Реммерсваал забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
40’ При спробі обійти суперника гравець Гравець видалений підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
46’ Шикарний аут та м'яч вкине Михаэль Баллак
54’ Після жахливої помилки захисника Бруно Араухо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
55’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Звонимир Бобан
63’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Бруно Араухо чітко вкинув м'яч у гру
64’ Джанфранко Дзола проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
68’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
70’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
73’ Після проходження флангом Бруно Араухо віддав точну передачу на протилежний фланг
77’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Самир Насри віддав пас в нікуди!
87’ Карлос Клерк фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника