07.10.2024 04:59
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1753 розіграли м'яч із центру поля
5’ Тим ван Реммерсваал проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
13’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Александр Ломакин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
14’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
18’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Бруно Араухо
21’ Шикарний аут та м'яч вкине Карлос Клерк
26’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Пров Зямкин
32’ Александр Ломакин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
40’ М'ячем у голову отримує Дмитрий Ананко. Сподіваємось все обійдеться...
42’ Бруно Араухо вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
44’ Ех, Деукалайон Ксенакис... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
48’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Сергей Рыжиков вміло забирає м'яч!
51’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
52’ При виконанні кутового удару Бруно Араухо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
53’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Малком
55’ Роман Широков зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
57’ Ех, Роман Широков... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
62’ Лехослав Годлевский зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ Сергей Рыжиков на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
65’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дмитрий Ананко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
69’ Зірвавши контратаку суперника, Раимофф перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
77’ Мда... Иван Саенко... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
84’ Сильний удар по воротах, але Сергей Рыжиков у стрибку легко відбив цей м'яч!
90’ Карлос Клерк від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість