06.10.2024 17:13
FC DORDOI Arena
1’ Футболісти команди FC DORDOI 1557 розіграли м'яч із центру поля
4’ Лукман Аруна проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
14’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Адам Хорти
19’ Лукман Аруна порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
23’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Антон Землянухин забиває ГОЛ!
23’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
27’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Леандро Троссард легко вганяє м'яч у сітку воріт!
27’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Адам Хорти віддав пас в нікуди!
30’ Боротьба за м'яч у повітрі і Леандро Троссард буквально лягає на спину опонента!
39’ Леандро Троссард вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
42’ Відібравши м'яч, Уве Будзиак віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
49’ Сильний та точний пас віддав Артем Ситало і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
52’ Мартин Эдегор вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
58’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
63’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
67’ Артем Ситало подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
70’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
78’ Леннерт Нильсен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
88’ Після легкого удару гравцем Уве Будзиак по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
88’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Уве Будзиак
89’ Після прострільного удару по воротах Мартин Эдегор рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!