05.10.2024 23:12
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
8’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маттео Скоццарелла забиває ГОЛ!
10’ Вдало віддав пас Педро Уго Аморим своєму гравцю!
12’ Роберто Гальярдини зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Эмерсон Палмери неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
27’ Вдало віддав пас Савчак Василь своєму гравцю!
36’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сандро Рамирес
45’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Маттео Скоццарелла правильно віддати пас на партнера!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
55’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Иван Савчак чітко вкинув м'яч у гру
59’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
60’ Сильний та точний пас віддав Савчак Василь і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
63’ Сильний удар по воротах, але Виктор Чанов у стрибку легко відбив цей м'яч!
68’ Сандро Рамирес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
71’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
79’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Михайло Савчак чітко вкинув м'яч у гру
80’ Евгений Опанасенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
85’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Савчак Василь не зміг залишити поле без допомоги медиків
85’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Роберто Гальярдини