Новости футболаСписок новостей

Большой голепад. Чернигов обыграл ФСК Мариуполь в результативном спарринге

Упс!
15.07.24, 17:31
Готуючись до нового сезону, ФК Чернігів переміг ФСК Маріуполь у черговому спарингу з рахунком 5:2.
Вже на 5-й хвилині матчу Дмитро Мироненко вивів «тигрів» вперед, однак незабаром суперник відновив рівновагу. Середина та кінцівка першого тайму залишилася за чернігівцями – спочатку Максим Сердюк забив другий мʼяч, а автогол після прострілу Павла Федосова забезпечив Чернігову комфортну перевагу на другу половину гри.
Після перерви Федосов забив четвертий гол. Господарі зуміли відіграти один мʼяч, але останнє слово було за командою з Чернігова – Нікіта Посмашний після кутового встановив підсумковий рахунок.
Товариський матч. 14 липня, Бориспіль
11:00. ФСК Маріуполь – Чернігів – 2:5
Голи: Фатєєв, 9, Мнишенко, 79 – Мироненко 7, Сердюк, 24, автогол, 34, Федосов, 52, Посмашний, 82