19.10.2024 08:37
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
9’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Педро Уго Аморим забиває ГОЛ!
10’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис і непогано виносить його в центр поля
16’ Тим ван Реммерсваал спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
20’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сергей Родионов правильно віддати пас на партнера!
29’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Павел Кутас
33’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Виталий Старухин зробив гарний підкат
39’ Небезпечний штрафний удар і Владимир Гладкий легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
41’ М'яч за межами поля, вкидає Раимофф
44’ Що ж робить гравець команди Liverpool 1782, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
53’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Владислав Насибулин
59’ Гравець Владимир Гладкий набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
62’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сергей Родионов
71’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
74’ Владислав Насибулин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Liverpool 1782
76’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Владимир Гладкий
82’ Сергей Родионов проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
89’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Виталий Старухин