19.10.2024 08:28
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Боротьба за м'яч у повітрі і Стейси Брюстер буквально лягає на спину опонента!
5’ Чидера Эджуке не зміг віддати пас! Явний брак техніки
13’ Сильний та точний пас віддав Кристиян Бистрович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
16’ Знаменитий гравець Тим ван Реммерсваал вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
17’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Чидера Эджуке
21’ При виконанні кутового удару Алексей Березуцкий несподівано та красиво забиває ГОЛ!
24’ М'ячем заволодів Кристиян Бистрович, але несподівано тут же його втратив!
28’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Раимофф
30’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
31’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Милош Красич
37’ Відібравши м'яч, Антон Заболотный віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
39’ Гравець команди Stallion 1739 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Кристиян Бистрович отримує попередження
42’ Відібравши м'яч, Понтус Вернблум віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
52’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Леннерт Нильсен
54’ Відібравши м'яч, Педро Уго Аморим віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
56’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
56’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
60’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
63’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Стейси Брюстер
69’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Жо Алвес
71’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Халид Булахруз
75’ Жо Алвес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
77’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
81’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
91’ Який незграбний пас віддав Деукалайон Ксенакис і м'ячем заволодів суперник!