19.10.2024 06:41
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
3’ Наташа Суслова подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
4’ Стейси Брюстер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
5’ Деукалайон Ксенакис порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
13’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
20’ Яка передача і Леннерт Нильсен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
22’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
27’ Жахливий та неточний пас віддав Света Деренчук своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
34’ Сергей Родионов точно зіграв головою на партнера по команді!
43’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Деукалайон Ксенакис
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
49’ Николь Козлова у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
55’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
55’ Після легкого удару гравцем Вероника Коноплян по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
56’ Сергей Родионов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
60’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
61’ Небезпечний штрафний удар і Сергей Родионов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
62’ Сергей Родионов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
64’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
65’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Люба Шматко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
69’ Наташа Суслова від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
78’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
82’ Наташа Суслова точно зіграв головою на партнера по команді!
89’ Небезпечний штрафний удар і Горпина Кривбасочка легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
92’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!