19.10.2024 06:37
Azure Dragon Arena
1’ Команда Azure Dragon 1232 розпочала з центру поля
7’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Раимофф віддав пас в нікуди!
11’ Після прострільного удару по воротах Олег Алейник рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
13’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Azure Dragon 1232 гра в середині поля
23’ М'ячем заволодів Стейси Брюстер, але несподівано тут же його втратив!
31’ М'ячем заволодів Евгений Песегов, але несподівано тут же його втратив!
38’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Azure Dragon 1232 гра в середині поля
44’ Вдало віддав пас Тим ван Реммерсваал своєму гравцю!
45’ Знаменитий гравець Педро Уго Аморим вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
53’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Александр Сонг
54’ Після прострільного удару по воротах Евгений Песегов рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
57’ Ех, Дмитрий Торбинский... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
64’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Деукалайон Ксенакис
66’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Деукалайон Ксенакис
70’ Шикарний аут та м'яч вкине Александр Сонг
75’ Леннерт Нильсен від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
82’ У грубому підкаті Педро Уго Аморим зносить суперника з ніг!
89’ Команда Azure Dragon 1232 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!