19.10.2024 06:35
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
11’ Тим ван Реммерсваал проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
20’ У грубому підкаті Раимофф зносить суперника з ніг!
23’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Силас
30’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Сергей Родионов
36’ Знаменитий гравець Давид Кипиани вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
38’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Рикардо Граса і непогано виносить його в центр поля
40’ Лукас Лима втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
44’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
52’ Сергей Родионов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
55’ Роджерио Сени непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
56’ Суддя призначає пенальті. Рикардо Граса пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
61’ Небезпечний штрафний удар і Габриэль легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
63’ І знову Графите віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
66’ Стейси Брюстер прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
70’ Сергей Родионов точно зіграв головою на партнера по команді!
74’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
76’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Габриэль забиває приголомшливий м'яч у ворота!
81’ Мда... Леннерт Нильсен... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
90’ Леннерт Нильсен вдало навісив у штрафний майданчик суперника!