19.10.2024 06:31
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
6’ Сергей Родионов вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
14’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Сергей Родионов
16’ Гравець Алехандро Леал набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
19’ Після проходження флангом Дуглас Силва Баселар віддав точну передачу на протилежний фланг
21’ Після тонкої передачі м'яч отримує Деукалайон Ксенакис
21’ Після жахливої помилки захисника Екатерина Севастьянова без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
28’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
37’ Сильний удар по воротах, але Константин Зырянов у стрибку легко відбив цей м'яч!
45’ Дуглас Силва Баселар добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
45’ Після жахливої помилки захисника Халид Булахруз без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сергей Родионов
57’ Яка передача і Леннерт Нильсен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
60’ І з м'ячем Деукалайон Ксенакис після ідеального підкату
60’ Арсен Захарян зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ І знову Педро Уго Аморим віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
69’ Сергей Родионов проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
71’ Після тонкої передачі м'яч отримує Дуглас Силва Баселар
81’ М'яч за межами поля, вкидає Стейси Брюстер
91’ Після проходження флангом Арсен Захарян віддав точну передачу на протилежний фланг