19.10.2024 06:12
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
4’ Жахливий та неточний пас віддав Раимофф своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
12’ Вевертон непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
20’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
22’ Данило Риос зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
29’ Дааа... Лукман Аруна не зміг прийняти пас від свого партнера...
30’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
31’ Після тонкої передачі м'яч отримує Карлос Клерк
40’ Диого Ринкон вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
44’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
49’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Луан
51’ Данило Риос порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
51’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Клерк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
54’ Шикарний аут та м'яч вкине Сергей Родионов
63’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Марлисон
64’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сергей Родионов забиває ГОЛ!
68’ Після проходження флангом Франсиско Соарес віддав точну передачу на протилежний фланг
74’ Сергей Родионов не зміг віддати пас! Явний брак техніки
78’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Халид Булахруз
87’ Шикарний аут та м'яч вкине Раимофф