19.10.2024 06:04
Oblivion Arena
1’ Команда Oblivion 1173 розпочала з центру поля
4’ Після образи суперника Халид Булахруз нахабно штовхає його!
12’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Тьерри Анри
16’ Гравець віддає наскрізний пас і Лукман Аруна у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
19’ Шикарний аут та м'яч вкине Павел Недвед
24’ Боротьба за м'яч у повітрі і Павел Недвед буквально лягає на спину опонента!
27’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лоран Блан забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
28’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
33’ Який незграбний пас віддав Деукалайон Ксенакис і м'ячем заволодів суперник!
36’ Суддя призначає пенальті. Эрик Абидаль пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
43’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Патрик Клюйверт
47’ Антони Рамальетс легко перехоплює прострільну передачу
54’ Вдало віддав пас Патрик Виейра своєму гравцю!
58’ Який незграбний пас віддав Эрик Кантона і м'ячем заволодів суперник!
59’ Після легкого удару гравцем Сергей Родионов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
66’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Oblivion 1173 гра в середині поля
76’ Раимофф порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
84’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Леннерт Нильсен забиває приголомшливий м'яч у ворота!
84’ Павел Недвед неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
87’ Гравець команди Quva FC 1492 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Диего Лугано отримує попередження
88’ Жахливий та неточний пас віддав Джанфранко Дзола своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!