19.10.2024 04:25
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
6’ Арсений Бандеренко красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1233
9’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
12’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сандро Рамирес
12’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Даниэль Шваб отримав сильну травму
16’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
19’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Бруно Араухо
28’ Сергей Закарлюка не зміг віддати пас! Явний брак техніки
36’ Мда... Педро Уго Аморим... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
38’ Суддя призначає пенальті. Даниэль Шваб пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
40’ Арсений Бандеренко вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
44’ Після невиразного відбору, атаку почав Вадим Тищенко
53’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
60’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Педро Уго Аморим зробив гарний підкат
66’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
70’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
71’ Гравець команди Банда Симона 1233 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Арсений Бандеренко отримує попередження
76’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
81’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сандро Рамирес
88’ Жахливий та неточний пас віддав Сандро Рамирес своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!