19.10.2024 04:17
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
5’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Рэкс Бэнкрофт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
5’ Омар Барретт фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
9’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
12’ Валерий Юрчук на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
16’ Володимир Адамюк проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
22’ Валерий Лучкевич вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
28’ Ех, Валерий Лучкевич... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
34’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Морфей Ливермор
39’ Дмитрий Михайленко практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
42’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
48’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Майкл Гисборн легко вганяє м'яч у сітку воріт!
51’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Дмитрий Михайленко
53’ Асклепиадес Спиру не зміг віддати пас! Явний брак техніки
61’ Сильний удар по воротах, але Валерий Юрчук у стрибку легко відбив цей м'яч!
67’ Владислав Кулач порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
77’ Валерий Юрчук показує найвищу техніку воротарської майстерності
83’ Василий Кравец від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
86’ Омар Барретт віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!