19.10.2024 04:17
UFA Arena
1’ Команда UFA 1441 розпочала з центру поля
5’ Після жахливої помилки захисника Лукман Аруна без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
6’ Тим ван Реммерсваал проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
11’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
21’ Лукман Аруна добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
30’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
38’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Тим ван Реммерсваал не зміг потрапити по воротах!
40’ Егор Кримец фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
45’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
46’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
55’ Антони Рамальетс на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
59’ Андрей Акопянц порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
68’ Небезпечний штрафний удар і Диего Лугано легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
68’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Халид Булахруз зробив гарний підкат
77’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
78’ Після легкого удару гравцем Алексей Поляков по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
83’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
90’ Вдало віддав пас Дониер Абдуманнопов своєму гравцю!