19.10.2024 04:09
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
11’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
19’ Шавкат Муллажонов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди UFA 1441
19’ Що ж робить гравець команди UFA 1441, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
21’ Відібравши м'яч, Халид Булахруз віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
27’ Вдало віддав пас Вагиз Галиулин своєму гравцю!
28’ Після легкого удару гравцем Филипе Феррейра по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Гравець віддає наскрізний пас і Алексей Поляков у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
36’ Андрей Акопянц від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
39’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
43’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Филипе Феррейра
48’ Дааа... Дониер Абдуманнопов не зміг прийняти пас від свого партнера...
56’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Тим ван Реммерсваал не зміг потрапити по воротах!
66’ Александр Мокин важко ловить м'яч
69’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
70’ Вагиз Галиулин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
71’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
74’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
80’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Шахзодбек Убайдуллаев зробив гарний підкат
90’ Дониер Абдуманнопов порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент