19.10.2024 04:00
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
4’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Диего Лугано забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
5’ Антони Рамальетс легко перехоплює прострільну передачу
8’ Деукалайон Ксенакис віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
10’ Халид Булахруз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
18’ М'яч за межами поля, вкидає Вадим Тищенко
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сергей Родионов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
22’ Тим ван Реммерсваал прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
31’ Виктор Грачёв красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1233
40’ Гравець Сергей Закарлюка набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
47’ Карлос Клерк віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1492
47’ Знаменитий гравець Вадим Тищенко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
52’ Боротьба за м'яч у повітрі і Виктор Грачёв буквально лягає на спину опонента!
62’ Шикарний аут та м'яч вкине Сергей Закарлюка
66’ Вадим Тищенко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
74’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
76’ М'яч за межами поля, вкидає Виктор Грачёв
81’ Ну треба ж! Арсений Бандеренко віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
84’ Сергей Родионов проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
86’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Деукалайон Ксенакис