19.10.2024 00:08
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1233 розіграли м'яч із центру поля
9’ Відібравши м'яч, Виктор Грачёв віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
16’ Зірвавши контратаку суперника, Виктор Грачёв перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
26’ Виктор Грачёв вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
28’ Небезпечний штрафний удар і Игорь Тищенко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
33’ Команда Банда Симона 1233 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
40’ Вправно перехоплює м'яч Виктор Грачёв
43’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Арсений Бандеренко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
46’ Лукман Аруна прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
51’ Сергей Щербаков віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Банда Симона 1233! Видно злагодженість у діях!
53’ Сильний удар по воротах, але Игорь Шуховцев у стрибку легко відбив цей м'яч!
58’ Гравець Василий Рац набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
67’ Після легкого удару гравцем Александр Чижов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
68’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Арсений Бандеренко і непогано виносить його в центр поля
73’ Після тонкої передачі м'яч отримує Виктор Грачёв
74’ Після легкого удару гравцем Бруно Араухо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
82’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Банда Симона 1233 гра в середині поля
83’ Гравець команди Банда Симона 1233 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергей Закарлюка отримує попередження
86’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
91’ Який незграбний пас віддав Сергей Закарлюка і м'ячем заволодів суперник!