18.10.2024 23:57
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
4’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
8’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
11’ Чиро Иммобиле красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сборная Италия 1400
16’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
23’ Яка передача і Лукман Аруна пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
25’ Який незграбний пас віддав Лукман Аруна і м'ячем заволодів суперник!
30’ Деукалайон Ксенакис порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
34’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Леннерт Нильсен
43’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бруно Араухо
50’ Джанлуиджи Буффон важко ловить м'яч
53’ Сергей Родионов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
55’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Стефан ель Шарави
59’ Сергей Родионов вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
64’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Лукман Аруна
71’ Відмінну передачу віддав Массимо Амброзини, мабуть один із найкращих гравців команди Сборная Италия 1400
73’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
79’ Бруно Араухо фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
87’ Після легкого удару гравцем Дэннис Ячин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
87’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Диего Лугано забиває приголомшливий м'яч у ворота!
89’ Дааа... Лукман Аруна не зміг прийняти пас від свого партнера...